RHT0J681MDN1PH
NichiconNichicon
RHT0J681MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHT0J681MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RHT0J681MDN1PH.pdf2.RHT0J681MDN1PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHT0J681MDN1PH
Tau Wae RHT0J681MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139699 pcs Pepa Raraunga 1.RHT0J681MDN1PH.pdf2.RHT0J681MDN1PH.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RHT
Ripple Current @ Low Frequency 545mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.45A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RHT1A221MDN1
RHT1A221MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 286875 pcs
Tikiake: RHT1A221MDN1.pdf
RFQ
RHT10
RHT10
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
I roto i te taonga: 992 pcs
Tikiake: RHT10.pdf
RFQ
RHT1A331MDN1PX
RHT1A331MDN1PX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 183314 pcs
Tikiake: RHT1A331MDN1PX.pdf
RHT-AF1FG
RHT-AF1FG
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER QC TERM SIDE
Tikiake:
RHT0J681MDN1
RHT0J681MDN1
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H