RHS0J821MCN1GS
NichiconNichicon
RHS0J821MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHS0J821MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.RHS0J821MCN1GS.pdf2.RHS0J821MCN1GS.pdf3.RHS0J821MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHS0J821MCN1GS
Tau Wae RHS0J821MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RHS
Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.15A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-3773-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RHS0G122MCN1GS
RHS0G122MCN1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD
I roto i te taonga: 151722 pcs
Tikiake: RHS0G122MCN1GS.pdf
RFQ
RHS0E821MCN1GS
RHS0E821MCN1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
I roto i te taonga: 154297 pcs
Tikiake: RHS0E821MCN1GS.pdf
RFQ
RHS100
RHS100
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 100 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Tikiake: RHS100.pdf
RHS0G152MCN1GS
RHS0G152MCN1GS
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1500UF 20% 4V SMD