RHA0E821MCN1GS
NichiconNichicon
RHA0E821MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHA0E821MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.RHA0E821MCN1GS.pdf2.RHA0E821MCN1GS.pdf3.RHA0E821MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHA0E821MCN1GS
Tau Wae RHA0E821MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RHA
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-3760-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose