RE50G561MDN1KX
NichiconNichicon
RE50G561MDN1KX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RE50G561MDN1KX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 1.RE50G561MDN1KX.pdf2.RE50G561MDN1KX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RE50G561MDN1KX
Tau Wae RE50G561MDN1KX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 253362 pcs Pepa Raraunga 1.RE50G561MDN1KX.pdf2.RE50G561MDN1KX.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RE5
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RE54-106P
RE54-106P
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 346 pcs
Tikiake:
RFQ
RE50G561MDN1
RE50G561MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H