QYX2A224KTP
NichiconNichicon
QYX2A224KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A224KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A224KTP.pdf2.QYX2A224KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A224KTP
Tau Wae QYX2A224KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227317 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A224KTP.pdf2.QYX2A224KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3438
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose