QYX2A154JTP1FG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A154JTP1FG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A154JTP1FG.pdf2.QYX2A154JTP1FG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A154JTP1FG
Tau Wae QYX2A154JTP1FG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 234958 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A154JTP1FG.pdf2.QYX2A154JTP1FG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono General Purpose