QYX1H334KTP1FG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H334KTP1FG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H334KTP1FG.pdf2.QYX1H334KTP1FG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H334KTP1FG
Tau Wae QYX1H334KTP1FG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 163131 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H334KTP1FG.pdf2.QYX1H334KTP1FG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.315" W (12.50mm x 8.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose