QYP1H472KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYP1H472KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYP1H472KTP.pdf2.QYP1H472KTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYP1H472KTP
Tau Wae QYP1H472KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4981 pcs Pepa Raraunga 1.QYP1H472KTP.pdf2.QYP1H472KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.118" W (6.50mm x 3.00mm) Raupapa YP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose