QXP2G684JRP7FP
Hua Hua
Tau Wae: QXP2G684JRP7FP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2G684JRP7FP.pdf2.QXP2G684JRP7FP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2G684JRP7FP
Tau Wae QXP2G684JRP7FP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 65131 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2G684JRP7FP.pdf2.QXP2G684JRP7FP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.484" W (26.50mm x 12.30mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.047" (26.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono High Frequency, Switching