QXP2G334JRP7FP
Hua Hua
Tau Wae: QXP2G334JRP7FP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2G334JRP7FP.pdf2.QXP2G334JRP7FP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2G334JRP7FP
Tau Wae QXP2G334JRP7FP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 96455 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2G334JRP7FP.pdf2.QXP2G334JRP7FP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.437" W (21.00mm x 11.10mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.917" (23.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching