QXP2G224JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2G224JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2G224JRPT.pdf2.QXP2G224JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2G224JRPT
Tau Wae QXP2G224JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69743 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2G224JRPT.pdf2.QXP2G224JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.362" W (21.00mm x 9.20mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Frequency, Switching