QXP2G155JRP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXP2G155JRP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2G155JRP7FX.pdf2.QXP2G155JRP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2G155JRP7FX
Tau Wae QXP2G155JRP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 38591 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2G155JRP7FX.pdf2.QXP2G155JRP7FX.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.587" W (31.50mm x 14.90mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.217" (30.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono High Frequency, Switching