QXL2E103KTPT
NichiconNichicon
QXL2E103KTPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2E103KTPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2E103KTPT.pdf2.QXL2E103KTPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2E103KTPT
Tau Wae QXL2E103KTPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178458 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2E103KTPT.pdf2.QXL2E103KTPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.173" W (13.50mm x 4.40mm) Raupapa QXL
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3618
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching