QXK2J683JTPTZH
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J683JTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J683JTPTZH.pdf2.QXK2J683JTPTZH.pdf3.QXK2J683JTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J683JTPTZH
Tau Wae QXK2J683JTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.264" W (20.50mm x 6.70mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose