QXK2J334JTP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J334JTP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J334JTP7FX.pdf2.QXK2J334JTP7FX.pdf3.QXK2J334JTP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J334JTP7FX
Tau Wae QXK2J334JTP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.854" (21.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2J334KTP7FX
QXK2J334KTP7FX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 55233 pcs
Tikiake: QXK2J334KTP7FX.pdf
RFQ
QXK2J333KTPTZH
QXK2J333KTPTZH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 180504 pcs
Tikiake: QXK2J333KTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J334JTP
QXK2J334JTP
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD