QXK2J225KTP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J225KTP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J225KTP7FX.pdf2.QXK2J225KTP7FX.pdf3.QXK2J225KTP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J225KTP7FX
Tau Wae QXK2J225KTP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.728" W (30.50mm x 18.50mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose