QXK2J153JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J153JTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J153JTPTZH.pdf2.QXK2J153JTPTZH.pdf3.QXK2J153JTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J153JTPTZH
Tau Wae QXK2J153JTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2J153JTP7ZHFL
QXK2J153JTP7ZHFL
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 95538 pcs
Tikiake: QXK2J153JTP7ZHFL.pdf
RFQ
QXK2J153JTP
QXK2J153JTP
Kaihanga: Nichicon