QXK2G225JTP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G225JTP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G225JTP7FX.pdf2.QXK2G225JTP7FX.pdf3.QXK2G225JTP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G225JTP7FX
Tau Wae QXK2G225JTP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.453" W (30.50mm x 11.50mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose