QXK2G154KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G154KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G154KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G154KTPTZH.pdf2.QXK2G154KTPTZH.pdf3.QXK2G154KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G154KTPTZH
Tau Wae QXK2G154KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.260" W (20.50mm x 6.60mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3575
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.504" (12.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2G154KTP7ZHFP
QXK2G154KTP7ZHFP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 96814 pcs
Tikiake: QXK2G154KTP7ZHFP.pdf
RFQ
QXK2G155JTPTZH
QXK2G155JTPTZH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 51853 pcs
Tikiake: QXK2G155JTPTZH.pdf
RFQ
QXK2G154KTP
QXK2G154KTP