QXK2E685JTP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E685JTP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E685JTP7FX.pdf2.QXK2E685JTP7FX.pdf3.QXK2E685JTP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E685JTP7FX
Tau Wae QXK2E685JTP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.500" W (30.50mm x 12.70mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.055" (26.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose