QXK2E224KTP7FJ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E224KTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E224KTP7FJ.pdf2.QXK2E224KTP7FJ.pdf3.QXK2E224KTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E224KTP7FJ
Tau Wae QXK2E224KTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.232" W (13.50mm x 5.90mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose