QXK2E104KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E104KTP7FG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E104KTP7FG.pdf2.QXK2E104KTP7FG.pdf3.QXK2E104KTP7FG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E104KTP7FG
Tau Wae QXK2E104KTP7FG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.205" W (11.00mm x 5.20mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.567" (14.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose