QAK2J474JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAK2J474JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.QAK2J474JTP.pdf2.QAK2J474JTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAK2J474JTP
Tau Wae QAK2J474JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 41200 pcs Pepa Raraunga 1.QAK2J474JTP.pdf2.QAK2J474JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" W, 0.433" T x 1.378" L (19.00mm, 11.00mm x 35.00mm) Raupapa QAK
Ratonga - Paa / Case Axial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose