QAK2G155KTP
NichiconNichicon
QAK2G155KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAK2G155KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.QAK2G155KTP.pdf2.QAK2G155KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAK2G155KTP
Tau Wae QAK2G155KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62807 pcs Pepa Raraunga 1.QAK2G155KTP.pdf2.QAK2G155KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.886" W, 0.453" T x 1.102" L (22.50mm, 11.50mm x 28.00mm) Raupapa QAK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 493-13018
QAK2G155KTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose