PLX1H270MDL1TD
NichiconNichicon
PLX1H270MDL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLX1H270MDL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 27UF 20% 50V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLX1H270MDL1TD.pdf2.PLX1H270MDL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLX1H270MDL1TD
Tau Wae PLX1H270MDL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 27UF 20% 50V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83438 pcs Pepa Raraunga 1.PLX1H270MDL1TD.pdf2.PLX1H270MDL1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLX
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-4682-2
493-4682-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 33 mOhm 3000 Hrs @ 125°C Te kaha 27µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLX1H270MDL1
PLX1H270MDL1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 27UF 20% 50V T/H