PLV1H680MDL1TD
NichiconNichicon
PLV1H680MDL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLV1H680MDL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLV1H680MDL1TD.pdf2.PLV1H680MDL1TD.pdf3.PLV1H680MDL1TD.pdf4.PLV1H680MDL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLV1H680MDL1TD
Tau Wae PLV1H680MDL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-3871-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF