PLS1C471MDO1TD
NichiconNichicon
PLS1C471MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLS1C471MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLS1C471MDO1TD.pdf2.PLS1C471MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLS1C471MDO1TD
Tau Wae PLS1C471MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72029 pcs Pepa Raraunga 1.PLS1C471MDO1TD.pdf2.PLS1C471MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLS
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14170-2
493-14170-2-ND
PLS1C471MDO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLS1C471MDO1
PLS1C471MDO1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H