PLS1A471MDO1
NichiconNichicon
PLS1A471MDO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLS1A471MDO1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLS1A471MDO1.pdf2.PLS1A471MDO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLS1A471MDO1
Tau Wae PLS1A471MDO1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74540 pcs Pepa Raraunga 1.PLS1A471MDO1.pdf2.PLS1A471MDO1.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLS
Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose