PLS0J561MCO8
NichiconNichicon
PLS0J561MCO8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLS0J561MCO8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLS0J561MCO8.pdf2.PLS0J561MCO8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLS0J561MCO8
Tau Wae PLS0J561MCO8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143970 pcs Pepa Raraunga 1.PLS0J561MCO8.pdf2.PLS0J561MCO8.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa PLS
Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16567
PLS0J561MCO8-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF