PLF1A470MDL4TD
NichiconNichicon
PLF1A470MDL4TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF1A470MDL4TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF1A470MDL4TD.pdf2.PLF1A470MDL4TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF1A470MDL4TD
Tau Wae PLF1A470MDL4TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240743 pcs Pepa Raraunga 1.PLF1A470MDL4TD.pdf2.PLF1A470MDL4TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa PLF
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14106-2
493-14106-2-ND
PLF1A470MDL4TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLF1A471MDO1TD
PLF1A471MDO1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 100682 pcs
Tikiake: PLF1A471MDO1TD.pdf
RFQ
PLF1A101MDL4TD
PLF1A101MDL4TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 219992 pcs
Tikiake: PLF1A101MDL4TD.pdf
RFQ
PLF1A470MDL4
PLF1A470MDL4
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V T/H