PLF0G561MDO1TD
NichiconNichicon
PLF0G561MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF0G561MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF0G561MDO1TD.pdf2.PLF0G561MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF0G561MDO1TD
Tau Wae PLF0G561MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 321026 pcs Pepa Raraunga 1.PLF0G561MDO1TD.pdf2.PLF0G561MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLF
Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14095-2
493-14095-2-ND
PLF0G561MDO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLF0G561MCO6
PLF0G561MCO6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
I roto i te taonga: 153083 pcs
Tikiake: PLF0G561MCO6.pdf
RFQ
PLF0G391MDL4
PLF0G391MDL4
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H
I roto i te taonga: 136778 pcs
Tikiake: PLF0G391MDL4.pdf
RFQ
PLF0G561MDO1
PLF0G561MDO1