PLF0G271MCO8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF0G271MCO8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF0G271MCO8.pdf2.PLF0G271MCO8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF0G271MCO8
Tau Wae PLF0G271MCO8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 152948 pcs Pepa Raraunga 1.PLF0G271MCO8.pdf2.PLF0G271MCO8.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa PLF
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF