PLF0E821MCO8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF0E821MCO8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF0E821MCO8.pdf2.PLF0E821MCO8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF0E821MCO8
Tau Wae PLF0E821MCO8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 232745 pcs Pepa Raraunga 1.PLF0E821MCO8.pdf2.PLF0E821MCO8.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa PLF
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17564
PLF0E821MCO8-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLF0E681MDO1TD
PLF0E681MDO1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
I roto i te taonga: 230337 pcs
Tikiake: PLF0E681MDO1TD.pdf
RFQ
PLF0E681MCO6
PLF0E681MCO6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 96312 pcs
Tikiake: PLF0E681MCO6.pdf
RFQ
PLF0E821MCO8TD
PLF0E821MCO8TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H