PLF0E681MCO1
NichiconNichicon
PLF0E681MCO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF0E681MCO1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF0E681MCO1.pdf2.PLF0E681MCO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF0E681MCO1
Tau Wae PLF0E681MCO1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204253 pcs Pepa Raraunga 1.PLF0E681MCO1.pdf2.PLF0E681MCO1.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi - Raupapa PLF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF