PLE0J681MDO1TD
NichiconNichicon
PLE0J681MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLE0J681MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLE0J681MDO1TD.pdf2.PLE0J681MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLE0J681MDO1TD
Tau Wae PLE0J681MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95235 pcs Pepa Raraunga 1.PLE0J681MDO1TD.pdf2.PLE0J681MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLE
Ripple Current @ High Frequency 6.7A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14075-2
493-14075-2-ND
PLE0J681MDO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLE0J681MDO1
PLE0J681MDO1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 96992 pcs
Tikiake: PLE0J681MDO1.pdf
RFQ
PLED120W-024-C5000
PLED120W-024-C5000
Kaihanga: Thomas Research Products
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 5A
I roto i te taonga: 1628 pcs
Tikiake: PLED120W-024-C5000.pdf
RFQ
PLE0G681MDO1TD
PLE0G681MDO1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H