PLE0G122MDO1TD
NichiconNichicon
PLE0G122MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLE0G122MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLE0G122MDO1TD.pdf2.PLE0G122MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLE0G122MDO1TD
Tau Wae PLE0G122MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94696 pcs Pepa Raraunga 1.PLE0G122MDO1TD.pdf2.PLE0G122MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLE
Ripple Current @ High Frequency 7.2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14070-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF