PCK0J821MCO1GS
NichiconNichicon
PCK0J821MCO1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCK0J821MCO1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCK0J821MCO1GS.pdf2.PCK0J821MCO1GS.pdf3.PCK0J821MCO1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCK0J821MCO1GS
Tau Wae PCK0J821MCO1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PCK
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-3998-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF