PCK0E561MCO1GS
NichiconNichicon
PCK0E561MCO1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCK0E561MCO1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCK0E561MCO1GS.pdf2.PCK0E561MCO1GS.pdf3.PCK0E561MCO1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCK0E561MCO1GS
Tau Wae PCK0E561MCO1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PCK
Ripple Current @ High Frequency 4.5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-3986-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF