PCJ1A470MCL1GS
NichiconNichicon
PCJ1A470MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCJ1A470MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCJ1A470MCL1GS.pdf2.PCJ1A470MCL1GS.pdf3.PCJ1A470MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCJ1A470MCL1GS
Tau Wae PCJ1A470MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa PCJ
Ripple Current @ High Frequency 2.31A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-14056-2
PCJ1A470MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF