PCG0G221MCO1GS
NichiconNichicon
PCG0G221MCO1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCG0G221MCO1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCG0G221MCO1GS.pdf2.PCG0G221MCO1GS.pdf3.PCG0G221MCO1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCG0G221MCO1GS
Tau Wae PCG0G221MCO1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa PCG
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-4584-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF