PCF1C3R3MCL1GB
NichiconNichicon
PCF1C3R3MCL1GB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF1C3R3MCL1GB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 3.3UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCF1C3R3MCL1GB.pdf2.PCF1C3R3MCL1GB.pdf3.PCF1C3R3MCL1GB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF1C3R3MCL1GB
Tau Wae PCF1C3R3MCL1GB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 3.3UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa PCF
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-14016-2
PCF1C3R3MCL1GB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 260 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 260 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF