PCF0J820MCL4GB
NichiconNichicon
PCF0J820MCL4GB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0J820MCL4GB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCF0J820MCL4GB.pdf2.PCF0J820MCL4GB.pdf3.PCF0J820MCL4GB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0J820MCL4GB
Tau Wae PCF0J820MCL4GB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa PCF
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-13995-2
PCF0J820MCL4GB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 23 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF