PCF0G330MCL1GB
NichiconNichicon
PCF0G330MCL1GB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0G330MCL1GB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: 1.PCF0G330MCL1GB.pdf2.PCF0G330MCL1GB.pdf3.PCF0G330MCL1GB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0G330MCL1GB
Tau Wae PCF0G330MCL1GB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa PCF
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-13983-2
PCF0G330MCL1GB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 200 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF