LQS2W151MELA30
NichiconNichicon
LQS2W151MELA30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQS2W151MELA30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LQS2W151MELA30.pdf2.LQS2W151MELA30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQS2W151MELA30
Tau Wae LQS2W151MELA30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29092 pcs Pepa Raraunga 1.LQS2W151MELA30.pdf2.LQS2W151MELA30.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LQS Ripple Current @ Low Frequency 790mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1297A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7790
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose