LQR2V392MSEG
NichiconNichicon
LQR2V392MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2V392MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2V392MSEG.pdf2.LQR2V392MSEG.pdf3.LQR2V392MSEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2V392MSEG
Tau Wae LQR2V392MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 14.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.44A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9299
LQR2V392MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2V392MSEGBN
LQR2V392MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1880 pcs
Tikiake: LQR2V392MSEGBN.pdf
RFQ
LQR2V332MSEF
LQR2V332MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 2298 pcs
Tikiake: LQR2V332MSEF.pdf
RFQ
LQR2V472MSEF
LQR2V472MSEF
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Tikiake: LQR2V472MSEF.pdf
LQR2V392MSEGBB
LQR2V392MSEGBB