LQR2V272MSEG
NichiconNichicon
LQR2V272MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2V272MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2V272MSEG.pdf2.LQR2V272MSEG.pdf3.LQR2V272MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2V272MSEG
Tau Wae LQR2V272MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 10.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.84A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9296
LQR2V272MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2V332MSEFBB
LQR2V332MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1834 pcs
Tikiake: LQR2V332MSEFBB.pdf
RFQ
LQR2V332MSEG
LQR2V332MSEG
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 2711 pcs
Tikiake: LQR2V332MSEG.pdf
RFQ
LQR2V272MSEGBB
LQR2V272MSEGBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW