LQR2G822MSEJ
NichiconNichicon
LQR2G822MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G822MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G822MSEJ.pdf2.LQR2G822MSEJ.pdf3.LQR2G822MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 763 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G822MSEJ
Tau Wae LQR2G822MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 763 pcs Pepa Raraunga 1.LQR2G822MSEJ.pdf2.LQR2G822MSEJ.pdf3.LQR2G822MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 27.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 38.92A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9329
LQR2G822MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2V102MSECBB
LQR2V102MSECBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 4268 pcs
Tikiake: LQR2V102MSECBB.pdf
RFQ
LQR2G822MSEJBB
LQR2G822MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 794 pcs
Tikiake: LQR2G822MSEJBB.pdf
RFQ
LQR2G822MSEJBN
LQR2G822MSEJBN