LQR2G682MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G682MSEHBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G682MSEHBB.pdf2.LQR2G682MSEHBB.pdf3.LQR2G682MSEHBB.pdf
Waehere Stock 843 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G682MSEHBB
Tau Wae LQR2G682MSEHBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 25.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.56A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 6.024" (153.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose