LQR2G562MSEG
NichiconNichicon
LQR2G562MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G562MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G562MSEG.pdf2.LQR2G562MSEG.pdf3.LQR2G562MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G562MSEG
Tau Wae LQR2G562MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9325
LQR2G562MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2G472MSEH
LQR2G472MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1209 pcs
Tikiake: LQR2G472MSEH.pdf
RFQ
LQR2G472MSEGBN
LQR2G472MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1182 pcs
Tikiake: LQR2G472MSEGBN.pdf
RFQ
LQR2G562MSEGBN
LQR2G562MSEGBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW