LQR2G182MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G182MSEFBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G182MSEFBN.pdf2.LQR2G182MSEFBN.pdf3.LQR2G182MSEFBN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G182MSEFBN
Tau Wae LQR2G182MSEFBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 9.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.74A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.661" (93.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose